BRÁDKA

CO CTÍME?

Hodnoty. Takové, které posouvají nás i klienta.

Etika a slušnost, vnitřní empatie a vzájemné pochopení, naslouchání a partnerství. 

JAK KOMUNIKUJEME?

Profesionálně. Férově. Pochopitelně, a tedy lidsky. A také promptně.

CO UMÍME?

Umíme se plně vnořit do Vašich potřeb. Ať již se jedná o návrh obchodního místa, pobočkové sítě, prodejního stojanu nebo světelného řešení Vašeho interiéru. A vyřešíme je.

Dokážeme se podívat na Váš architektonický projekt pohledem prostoru

a místa, ve kterém bude umístěný. Milujeme minimalismus, přemýšlíme nad tím, jak a komu bude dům sloužit. Připravíme kompletní návrhy pro projekční kancelář. A Váš dům bude přesně takový, jaký jste si vysnili.

Vrhneme se na průmyslový design včetně automobilového, design nábytku nebo jakéhokoliv produktu, který potřebujete. Máme rádi opravdová řešení, takže Váš produkt nebude jen krásný, ale i funkční.

CO JSME ZAČ?

Jsme studio, které se nebojí výzev.

Zakladatelem je Ondřej Brádka, zkušený designér, který přemýšlí nad podstatou světa i věcí byznysových. Nejspokojenější je vždy, když se daří jeho okolí, zejména pak klientům. Třeba i díky tomu, co jim dokáže naše studio přinést. Máme rádi jednoduché

a funkční věci. V životě i v designu. Ondřej je nadšenec všeho nového, který dokáže nadchnout své okolí pro své myšlenky. Inovace a podněty, které čerpá z celého světa, se pak originální formou snaží vkládat do svých projektů.

Společně dokážeme poskládat dohromady partu lidí přesně tak, aby pro Vás vyřešila celou zakázku včetně projektového řízení a následné realizace. Zajistíme společně vhodné externí dodavatele.

A co dál? Jsme ctiteli dobrého jídla, vína a designu. Ondřej miluje formule 1 a létající stroje všeho druhu. A také svou rodinu a práci. K tomu všemu se ve volných chvílích oddáváme cestování a poznávání nových inspirativních míst, jejichž genius loci leckdy najdete i v naší práci.

A na co v životě spoléháme? Na sebe, na rodinu a na to, že naše společnost snad již dospěla do stavu, kdy si uvědomuje, že dlouhodobé hodnoty jsou v životě důležitější než tvrdá krátkodobá čísla. A to se promítá i do toho, jak uvažujeme o estetice a kráse svého okolí. Protože tam, kde se cítíme dobře, také rádi trávíme čas a třeba i utrácíme peníze. Kruh se uzavírá a design se Vám otevírá.

Zkuste to s námi!

JAK PRACUJEME?

KONCOVÉ ZNAČKY