Proč jsem tady?

March 2, 2017

Tvořím. Posouvám. Kráčím vpřed.

 

Mám sny. Mám vize. Mám etiku.
Chci vést firmu, která je svá, etická. Chci si plnit sny a naplňovat vize své i svých zákazníků. Chci být dobrým partnerem a rádcem. Chci pozvednout český svět designu i v opomíjené disciplíně retailu. Chci se realizovat samostatně, vytvářet hodnoty, produkty a prostory, které fungují.

 

Ano, jsou to nemalé cíle. A na českém trhu je mnoho firem, které nabízí jako produkt designérské služby. Ale je tu opravdu vizionářská firma postavená na principech vysoké kvality, etiky, přímosti a zákaznického partnerství, která ctí moje hodnoty a tvůrčí svobodu? Já jsem ji zatím nenašel. A tak jsem se rozhodl po letech partnerské spolupráce s odbornými firmami zkusit štěstí na vlastní triko. Vím, že to bude cesta dlouhá a trnitá, že etablovat se na zavedeném trhu, rozjet se, najít stabilitu a smysl v mé práci a přidané hodnotě pro zákazníky bude bez silného byznys hráče v zádech těžké, ale já jsem přesvědčen, že je to možné.

 

Trh je nakloněn odbornosti i outsourcingu a tak bych chtěl i já svým zákazníkům přinést to, co běžná firma zahlcená procesy a administrativou, prostě přinést nemůže… osobní přístup, empatii, pochopení potřeb a vyjádření těchto potřeb vizuálně tak, aby klientům přinášeli hodnotu, kterou potřebují.

 

Rád bych nebyl jen dodavatelem, ale partnerem, který edukuje, pomáhá, pozvedá. Jsem hluboce eticky zaměřený člověk se schopností empatie a vizuálního vnímání světa a věřím, že tyto hodnoty budou i přidanou hodnotou pro mé klienty a hnacím motorem v dalších krocích mé designérské kariéry.

 

 

Ostatně, ozvěte se mi sami a pojďme si popovídat o tom, v čem si můžeme být prospěšní. Těším se na vše, co nás čeká!

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Nejnovější příspěvky

June 7, 2017

May 4, 2017

March 21, 2017

March 2, 2017

Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

                                  +420 603 892 933           hello@bradka-design.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon

©  Ondřej Brádka  2020