Proč jsem tady?

Tvořím. Posouvám. Kráčím vpřed.

Mám sny. Mám vize. Mám etiku. Chci vést firmu, která je svá, etická. Chci si plnit sny a naplňovat vize své i svých zákazníků. Chci být dobrým partnerem a rádcem. Chci pozvednout český svět designu i v opomíjené disciplíně retailu. Chci se realizovat samostatně, vytvářet hodnoty, produkty a prostory, které fungují.

Ano, jsou to nemalé cíle. A na českém trhu je mnoho firem, které nabízí jako produkt designérské služby. Ale je tu opravdu vizionářská firma postavená na principech vysoké kvality, etiky, přímosti a zákaznického partnerství, která ctí moje hodnoty a tvůrčí svobodu? Já jsem ji zatím nenašel. A tak jsem se rozhodl po letech partnerské spolupráce s odbornými firmami zkusit štěstí na vlastní triko. Vím, že to bude cesta dlouhá a trnitá, že etablovat se na zavedeném trhu, rozjet se, najít stabilitu a smysl v mé práci a přidané hodnotě pro zákazníky bude bez silného byznys hráče v zádech těžké, ale já jsem přesvědčen, že je to možné.

Trh je nakloněn odbornosti i outsourcingu a tak bych chtěl i já svým zákazníkům přinést to, co běžná firma zahlcená procesy a administrativou, prostě přinést nemůže… osobní přístup, empatii, pochopení potřeb a vyjádření těchto potřeb vizuálně tak, aby klientům přinášeli hodnotu, kterou potřebují.

Rád bych nebyl jen dodavatelem, ale partnerem, který edukuje, pomáhá, pozvedá. Jsem hluboce eticky zaměřený člověk se schopností empatie a vizuálního vnímání světa a věřím, že tyto hodnoty budou i přidanou hodnotou pro mé klienty a hnacím motorem v dalších krocích mé designérské kariéry.

Ostatně, ozvěte se mi sami a pojďme si popovídat o tom, v čem si můžeme být prospěšní. Těším se na vše, co nás čeká!


Nejlepší příspěvky
Příspěvky se připravují
Zůstaňte s námi...
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné tagy
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

                                  +420 603 892 933           hello@bradka-design.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon

©  Ondřej Brádka  2020