Léto a design. Všudypřítomná inspirace kolem nás.

S venkovními teplotami šplhajícími se k třicítce i designéra zavádí slunce za oknem minimálně v hlavě ven, do přírody, k vodě. A nakonec, nejen v hlavě. Prostě zavírám počítač a vyrážím do terénu. A protože inspiraci sbíráme prostě všude, najde se i v letmých výpadech do světa. A čím se tedy inspiruji při svých letních výletech?

Okolím. Módou. Jídlem. Přírodou. Květinami. Krásou. Vtipem. Lidmi. Kulturou. Prostě vším. A tak mi dovolte namísto dlouhého článku dnes pár inspirativních fotek s popisky z mých posledních týdnů.

Lampárna: Máte chuť se v práci napít? Žádný problém, dejte si slabé pivo, to přece není alkohol. Na zdraví!

Batolec: Batolí se. I živě. I když je to jiná můra :)

CC: Něco pro ženy, aby i v létě byly krásné – francouzský bio Couleur Caramel. A navíc je to něco, co prodává Miluju BIO, kterému právě tvořím nové logo. Těšíte se?

DOX: Co říct? Nevyčerpávající inspirace. Jedno z nejlepších míst u nás, kde se kreativní duše najde. Vždycky.

Víno: Jeden snímek z vinařství. Jednoho z těch, které i v Čechách stojí za návštěvu. Nevěříte? Vydejte se na výlet. Směrem na Sonberk. A hlavně ne autem, kolo je na jistotu.

Kino: Národní galerie letos našla tu správnou cestu mixu stylů. Jak? Nabízí divákům v prostorách zahrad starobylého Anežského kláštera živé promítání stylových filmů. Žádná konzervovaná hrobka. Živý kulturní prostor, kde se lidé skutečně potkávají a baví. Tak to má být.


Nejlepší příspěvky
Příspěvky se připravují
Zůstaňte s námi...
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné tagy
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

                                  +420 603 892 933           hello@bradka-design.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon

©  Ondřej Brádka  2020