top of page
PONT to go_025.jpg

Pont to go

PONT to go je řetězec conveniece prodejen umístěných v dobpravních uzlech na nádražích či ve zdravotních zařízeních po celé České republice.
Inspirace pro prodejny vznikla z dynamiky křížících se drah hvězd
a souhvězdí, a pomyslných tras, na kterých se prodejny skutečně nachází.

PONT tak skrze design vizionářským pohledem na segment přináší nejen vizuálně a tvarově ojedinělé řešení, ale i celou řadu myšlenek, které mohou značce pomoci k zlepšenému vnímání a celkově ke zvýšení penetrace značky PONT to go na český trh. Do konceptu se nám podařilo vnést celou řadu prvků, které by měly zlákat zákazníky k impulsnímu nákupu zboží z flexibilně umístěných košů nebo z kategorie fresh. Součástí designu je i prodejní pult Minit s pekárnou, čerstvým pečivem a nápoji, vinotéka nebo stylová část s bistro stolky a automaty na kávu.

rok: 2019 - 2021

klient: JP Servis a.s.

PONT to go_015.jpg

Křížem krážem na cestách. Rychle a přehledně.

Prodejna PONT to go je místo, kde zákazník nalezne kromě automaticky očekávaných služeb mnohem více. Cítí se zde příjemně, neplýtvá časem, chce se sem vracet pro své oblíbené produkty, čerstvou kávu, dobré pečivo, pro lahev vína a květinu pro manželku cestou z práce, pro úsměv prodavačky. V rychlosti nebo v klidu, jak mu jeho vlak a čas umožňuje. Nalezne zde služby, rychlost a prostředí, které na svých cestách hledá.

PONT to go_006.jpg
PONT to go_017.jpg
PONT to go_001.jpg
PONT to go_011.jpg
PONT to go_005.jpg
PONT to go_020.jpg
PONT to go_010.jpg
PONT to go_019.jpg
PONT to go_013.jpg
PONT to go_009.jpg
PONT to go_008.jpg
PONT to go_007.jpg

Postupně. Přehledně. Modulárně.

Důležitá je zde samotná orientace, přehlednost, rychlost, modularita nutná pro různá místa, kde se obchody nacházejí. To vše v návaznosti na dopravní uzly a křížení, na dynamiku nákupu, omezený nákupní čas, lineárnost, silnou tvarovou návaznost na logo. A tak vznikl koncept, který je kontrastní, v pohybu, nadchne a přitáhne na vašich cestách už exteriérem s hodinami. Neomezí vás. Pomůže vám zajistit vaše aktuální potřeby. Tady a teď.

PONT to go_018.jpg
PONT to go_027.jpg
PONT to go_026.jpg
bottom of page