top of page
Idea

Idea

Na počátku jakéhokoliv projektu je vize...
Vzniká tak prvotní idea, která udává směr budoucímu vývoji celého procesu včetně celé filozofie. Do každého projektu vkládáme tyto prvotní vize tak, aby se stal v rámci svého segmentu výjimečným.

Naše práce vždy začíná na bílém prázdném papíře současně s prvotní rešerší celé problematiky. Následují analýzy, skici, popisy, směry, myšlenky a veškerá tvůrčí činnost směřující k nalezení toho správného směru.

Ten je poté představen jako ideový návrh.
 

Sartor_07_edited.jpg
Burkies_retail_010.jpg
Design

Design

Design je pro nás hlavní etapou celé práce.
Je klíčový pro všechny projekty. Prvotní idey přeneseme do propojení estetičnosti
a funkčnosti. Do designu... Dáme myšlenkám život a vizuální formu.


Výsledkem je pak komplexní návrh každého detailu vašeho interiéru či produktu.
Ten zahrnuje nejen detailní vizualizace, ale i přesné layouty nebo technické nákresy, které lze předat výrobci k realizaci. Součástí definitivního návrhu je i definice všech  barev a materiálů, technolgického zpracování, apod.

PONT to go_017.jpg
trigama interier_002.jpg
Pumpa_002.jpg

360°

V rámci tvorby výstupů designu vám nabízíme i 360° prohlídky vašeho budoucího prostoru. Získáte tak ještě lepší představu
o prostorovém uspořádání, než-li jen z 3D vizualizací.

Bradka sluzby_023.jpg

VR

Pokud nejsou dostatečné statické výstupy, můžete se podívat do vašeho budoucího prostoru naživo! Díky dokonalé virtuální realitě je možné prozkoumat váš interiér včetně veškerých detailů a ergonomie. Dokážete si tak váš nový obchod či kancelář projít jako v reálném světě...

Bradka sluzby_022.jpg
Realizace

Realizace

Jakmile je hotový design, je čas přetavit váš návrh do reálné formy...

Zhmotnění designu do reality je klíčový proces, který zahrnuje dle náročnosti projektu mnoho kroků směřujících k úspěšnému ztvárnění celého konceptu.
Rádi vám s nimi pomůžeme dle potřeby každého projektu. 

Technický vývoj

Jakmile je váš design definitivní, předáváme jej do rukou výrobce a jeho konstruktérů. Ti designové nákresy upraví do podoby technických výkresů, z nichž výrobce dokáže vyrobit vše, co pro svůj interiér na míru potřebujete. Ve spolupráci doladíme technickou dokumentaci, zkonrolujeme všechny detaily a případné nepřesnosti upravíme. Jednoduše dohlédneme na to, aby váš projekt dopadl na jedničku.

pracovní stůl

Prototypování

U vývoje větších projektů, nebo specifických funkčních prvků je klíčové otestování ergonomie, plnohodnotné funkčnosti a jiných vlastností. K tomu pomůže "výroba na zkoušku". Díky prototypům tak můžeme budoucí prvky doladit do dokonalé funkční a estetické podoby. U ochodních konceptů doporučujeme vybrat alespoň zásadní části interiéru. Dílčí vyvzorované prvky pak můžete využít i v první pilotní prodejně. 

Pumpa_035.jpg

Výroba

Finální výrobu produktů, nebo interiérových celků jsme schopni zajistit díky našim odborným partnerům z různých výrobních odvětví.
Nemáte-li vybrané vlastní dodavatele, rádi vám pomůžeme i ve fázi zhmotnění vašeho snu. 

Bradka sluzby_021.jpg

Projekční činnost

Projekty jsou klíčové pro adaptace velkých celků návazných na stavbu a jiné procesy včetně těch legislativních. V rámci komplexních dodávek pro vás můžeme v kooperaci s partnerem i kompletní balík projektové dokumentace vašeho projektu.

Bradka sluzby_024.jpg

Adaptace

Pokud jste provozovateli větší sítě prodejen, budete potřebovat v rámci roll-outu řešit jednotlivé adaptace. Pomůžeme vám, aby se navržený design objevil v té nejvhodnější konzistentní podobě i v sebevíc atypickém prostoru. 

Bradka sluzby_025.jpg

Supervize

Chcete mít jistotu, že váš koncept bude vypadat přesně tak, jak byl navržený? Potřebujete najít alternativní řešení s výrobcem? Vybrat v showroomu vhodný nábytek či dlažbu? Prodiskutovat možnosti s památkáři? Pomůžeme vám. Sejdeme se společně u dodavatelů, zkonzultujeme řešení, vybereme pro vás vhodné materiály, dohlédneme na realizaci...

Toy Block
bottom of page