top of page
teta 17.jpg

Teta drogerie

Retail koncept pro největší síť drogerií v Česku vznikal včetně vývoje přes rok. Do prodejen se podařilo dostat mnoho emocí, ženskost, něžnost, péči. A protože zákazníkem je většinou žena, která se chce cítit jako princezna, její cestu jsme jí zpříjemnili milými detaily jako jsou luxusně vypadající stěny plné dekorativní kosmetiky, lákající k vyzkoušení i koupi. Ty umožňují si kosmetiku skutečně vyzkoušet na pleti, a to i s možností denního či nočního líčení při správném světle, což bylo v segmentu masových značek v té době převratnou novinkou. Součástí prodejen je
i dětský koutek, který umožní ženám na chvilku děti nechat stranou a jen tak si odběhnout do svého světa. Samozřejmostí je pak káva. Pro zákaznice Teta zdarma. Klíčové bylo i správné osvětlení prodejny.

Teta drogerie prošlapala průkopnický směr v nakupování drogerie
a kosmetiky.

teta 06.jpg

Každá žena je krásná.

Stačí tak málo...

Široký sortiment a možnost vyzkoušení kosmetiky, zpomalení v běžném životě. Nádech. Něžné tóny, elegance a jistota dobrého nákupu.
To vše najdou ženy v řetězci drogerií Teta.

To, že soustředění na potřeby a pocity žen tou správnou cestou ukázala
i čísla, v prvních letech po rebrandingu dosáhly nárůsty obratů přes 30 % každý rok. 

Teta drogerie se obula nejen do rebrandingu, ale i marketingu a odborného proškolení personálu, a kombinace těchto ingrediencí přinesla win win odměnu ve formě spokojených loajálních zákaznic a skvěle fungující sítě.

teta 13.jpg
teta 08.jpg
teta 15.jpg
teta 07.jpg
teta 18.jpg
teta 22.jpg
teta 21.jpg

Vývoj prodejny

a vzorování

Společně s výrobní firmou klienta vznikl v rámci vývoje dokonce vyvzorovaný obchod ve výrobní hale, kde se testovaly veškeré detaily všech prvků, ergonomie nebo světlené podmínky. Klient se tak mohl přesvědčit o funkčním řešení pro celou síť.

teta 20.jpg
teta 19.jpg
teta 11.jpg
bottom of page